Blog Klapetech

V našem blogu Vás budeme pravidelně informovat o zajímavostech a legislativě, která se týká bezpilotního lítání s Drony. Dozvíte se zde i zajímavé rady jak začít s pilotáži Dronů a jak použít drony ke komerčnímu využití


aktuální seznam zajímavostí z blogu KLAPETECH Image s.r.o.

13.7.2017

Naše společnost nyní akceptuje platby v Bitcoin.

Nyní přijímáme také platby v Bitcoin. Bitcoin je internetová open-source P2P platební síť a také v této síti používaná kryptoměna

pokračovat ...

19.10.2016

Nový přírustek do našich letounů Inspire 1 Pro.

V rámci skvalitňování našich služeb vám nyní můžeme nabídnout kvalitnější fotografické záběry a videa díky novému stroji který jsme zakoupili ...

pokračovat ...

15.2.2016

Nová aplikace pro smartphony ke stažení pro Android a iOS

Nyní nabízíme ke stažení naši novou aplikaci pro smartphony jak pro systém Android tak pro iOS. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na App store nebo na google play.

pokračovat ...

28.12.2015

Jako jedna z mála firem máme povolení k leteckým pracem

Klapetech image s.r.o. má jako jedna z mála firem v ČR povolení k provozování leteckých prací bezpilotními letadly splňujícími kriteria přílohy II nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 216/2008 v platném znění. Splňujeme tak požadavky ust. § 74 zákona č. 49/1997 Sb. o civilním letectví a o změně a doplnění zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání.

pokračovat ...

14.8.2015

Konečně máme vlastní imatrikulaci letounu OK-X011Z

Imatrikulace je registrační (nebo také poznávací) značka letadel, kterou přiděluje a eviduje ve svém rejstříku národní letecký úřad příslušného státu. OKčko jak je také přezdíváno je sled písmen, číslic a grafických symbolů, který určuje státní příslušnost a rejstříkovou poznávací značku letadla, na kterém je viditelně vyznačena. Její umístění se řídí mezinárodními předpisy podle typu letadla, stanovenými Mezinárodní organizací pro civilní letectví (ICAO).

pokračovat ...

6.8.2015

Pojistný certifikát pro pojištění letadel dle nařízením Evropské směrnice č. 785/2004

Disponujeme pojistným certifikátem pro pojištění letadel a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem letadel. Toto pojištění je v souladu s Nařízením Evropské směrnice č. 785/2004. Pojistná částka je nastavena na 24 700 000,- Kč. Pojiistka je platná od 1.8.2015 do 1.8.2016.

pokračovat ...

30.7.2015

Tonoucí zachraňují ve Španělsku pomocí dronů. Záchranný kruh donesou rychleji než plavčík.

Na vybraných španělských plážích pomáhají v rámci pilotního projektu se záchranou životů bezpilotní letouny, takzvané drony. Mají na sobě kamery a záchranné kruhy a k tonoucím se dokážou dostat až třikrát rychleji než plavčíci. Každý rok se ve španělských vodách utopí kolem čtyř set lidí.

pokračovat ...

22.7.2015

Nový web společnosti KLAPETECH Image s.r.o. nyní on-line. Prezentace, Vás informuje o novinkách naší společnosti

Spustili jsme pro Vás webovou prezentaci, která Vás bude informovat o novinkách v našich slzžbách. Informace o našich službách Vám můžeme posílat také do zpráv e-mailem. Dále Vám představujeme aktuální informace z hlediska legislativy a problematiky spojené s létáním bezpilotními stroji.

pokračovat ...

15.7.2015

Technické informace a odkazy pro létaní s drony. Doplňte si znalosti v oblasti legislativy létání.

Připravili jsme pár zajímavých odkazů, které pomůžou zájemcům o létání (pro zábavu i komerční) se lehce zorientovat. Jedná se především o odkazy na Zákony v ČR týkající se létání, tak letecké mapy, zakázané prostory, letiště, iformace o technice a pojištění.

pokračovat ...

10.7.2015

DJI Phantom. POZOR může způsobit vážné zranění - copter není hračka

To že při ovládání může dojít ke zraní bohužel není jen fráze jak se přesvědčil na vlastní "kůži" :) Danilo Rizo. Více najdete ve videu které zde sdílíme. Při pádu drona byl zasažen do tváře karbonovou vrtulí a výsledek vidíte sami, proto bezpečnost při pilotování musí být hlavní zásadou.

pokračovat ...


Několik často kladených dotazů před realizací zakázky:

Kolik mě to bude stát?

Jaké povolení mám k realizaci zakázky zajistit

Máte zájem o letecké fotografie a videa? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti KLAPETECH Image s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.