Nabídka našich služeb

Pochopení požadavků klienta a správné zvládnutí ovládání drona při natáčení leteckých záběrů jsou klíčovýmy prvky pro úspěšnou realizaci zakázky. Právě cit pro kvalitní záběry a snaha pochopit požadavky klienta hned na první schůzce, jsou naší velkou devizou. Díky tomu jsme schopni pokrýt požadavky i velmi náročných klientů. Naše vybavení je dostačující k tomu, aby jsme mohli plně využít potenciál stroje.

Díky chytrému marketingu a nizkorozpočtovým nákladům jsme schopni nabídnout opravdu zajímavé ceny. Našim cílem není jen zisk ale spokojený zákazník.
Naší mobilni aplikaci můžete stahovat již na
Google Play a AppStore

App store google play


dron
letecké videa

Letecké video-záběry jistě osloví vaše zákazníky případně obchodní partnery. Natočením videa to u nás nekončí. Postprodukce je samozřejmostí.

letecka-videa
dron
letecké fotografie

Nabízíme realizaci kvalitních fotografií ve vysokém rozlišení a zajistíme vám i potřebnou úpravu záběru tak, aby byl výsledek perfektní.

letecké fotografie
inspekce dronem
průmyslové využití

Využití dronů nabízí široké spektrum použití a my vám nabízíme některé z možnosti jak pomoci také vašemu podnikání.

inspekce dronem

Máte zájem o letecké fotografie a videa? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti KLAPETECH Image s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.